SPAM

5 komentarzy:

 1. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świat, który zniszczyła wojna...
  Nowe społeczeństwo zbudowane z gruzów poprzedniego, które wpaja mieszkańcom zasady rodem ze średniowiecza...
  Król, który wie wszystko a nie mówi nic...
  Oraz tajemnica kryjąca się w Chłodnym Lesie otaczającym Królestwo - jedyne bezpieczne schronienie na świecie.

  Siedemnastoletni Tobias ma dość życia w Królestwie. Po śmierci swej ukochanej nie może znieść życia wśród ludzi. Jedyna osoba, która zdaje się go rozumieć to jego przybrana matka. To ona zdradziła mu, że jego ojciec i jego siostra postanowili ogłosić światu, że Król kłamie i za to zostali skazani na banicje.To ona mówi mu o buntownikach czyhających po drugiej stronie siatki odgraniczającej Królestwo od lasu.

  Gdy pewnego dnia znika Leroy, przybrana matka, Tobiasa, chłopak jest w stanie zrobić wszystko aby dowiedzieć się co jej się przytrafiło. Nawet jeżeli oznacza to złamanie wszystkich reguł jakie znał i wyprawę wgłąb niebezpiecznego Chłodnego Lasu przed którym zawsze go ostrzegano...

  http://mroczny-exodus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Stop. Koniec czasu. Umowa dobiegła końca. Nóż pod gardłem rozluźni się lub bardziej przylegnie do tętnicy.

  http://could-you-help-me-son.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://demony-13.blogspot.com/
  Nie podaje opisu, bo opis to prolog, a prolog jest na blogu. Licze, że zajrzysz

  OdpowiedzUsuń
 5. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections

  OdpowiedzUsuń